Otrzęsiny 2019

opublikowane: 19 paź 2019, 07:36 przez Agnieszka Grzymska
16 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny oraz ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie musieli uporać się z różnymi zadaniami, między innymi: talent show i karykatura wychowawcy. Lecz najzabawniejsze okazało się karmienie uczniów jogurtem przez wychowawców lub zastępczych opiekunów, którzy mieli zasłonięte oczy. Oceniało ich jury w składzie: pan dyrektor Jacek Kordowski, pani pedagog Beata Kępczyńska oraz pani Anna Szulc. Po zliczeniu punktów wygrała klasa 1TI/TR po podstawówce, drugie miejsce zajęła klasa 1TE/TR po gimnazjum,a trzecie miejsce po zaciętej dogrywce zdobyła klasa 1b.Wszystkim klasom pierwszym dziękujemy za udział w zabawie i cieszymy się, że zostaliście przyjęci do naszej szkolnej rodziny.