Otrzęsiny 2018

opublikowane: 20 paź 2018, 07:31 przez Agnieszka Grzymska
10 października na 4 lekcji klasa II TI w raz z częścią klasy II TOR zorganizowały otrzęsiny pierwszoklasistów. Otrzęsiny były podzielone na dwie części, w pierwszej reprezentanci klas złożyli ślubowanie przed sztandarem szkoły. Wystąpili również pan dyrektor oraz członkini samorządu uczniowskiego, po tym część pierwsza dobiegła końca. Druga część opierała się na konkurencjach między klasowych takich jak rysunek nauczyciela, pompki, origami - ta konkurencja była wyjątkowa, bo wykonywana razem z wychowawcami klas, konkurencje muzyczne, jak odgadnięcie tytułu i twórcy piosenki oraz recytowanie/śpiewanie fragmentów „Pana Tadeusza” w rytm muzyki. Cała część artystyczna miała charakter talent show. Otrzęsiny zakończyły się rozdaniem przez jury oraz pana dyrektora dyplomów z niepytajkami dla zwycięskich klas, czyli 1 miejsce I A, 2 miejsce I TI, 3 miejsce I TL oraz cukierków dla klas na pozostałych miejscach. Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominać to wydarzenie.