Ogólnopolski Tydzień Kariery

opublikowane: 31 paź 2017, 03:05 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 31 paź 2017, 03:06 ]

We wtorku, 17 października w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbyły się zajęcia dla uczniów #zs2chelmno uczących się w klasach o profilu sprzedawcy oraz wielozawodowym.
Uczniowie techników informatyczno, ekonomicznego i organizacji reklamy brali udział w wykładzie pt. „Jak zostać szefem?” prowadzonym przez panią Agnieszkę Skowrońską właścicielkę firmy Medium. Prezentacja dotyczyła zakładania własnej firmy, drogi do kariery oraz dobrych praktyk w sektorze bankowym.

Dodatkowo, podczas spotkania z młodzieżą, pośrednik pracy przedstawił możliwość rejestrowania się w bazie osób poszukujących zatrudnienia i wachlarz ofert pracy. Zostały scharakteryzowane efektywne metody pozyskania ofert pracy oraz wybrane narzędzia rekrutacyjne.