Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Potrójny sukces Julii Trzcińskiej

opublikowane: 17 kwi 2018, 11:12 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 17 kwi 2018, 11:13 ]

Od 4 kwietnia br. trwają rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W pierwszym, szkolnym etapie konkursu wzięło udział 40 uczniów ZS2. Największą (maksymalną) ilość punktów zdobyli: Julia Trzcińska (klasa III TL) oraz Krystian Godek (klasa I BSIS). Uczniowie ci reprezentowali naszą szkołę na etapie miejskim. Występ uczniów ZS2 należy uznać za bardzo udany,  Julia Trzcińska zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego. W piątek, 13 kwietnia w Komendzie Powiatowej PSP Chełmno odbył się finał powiatowy ww. turnieju. Julia nie miała sobie równych. Nasza reprezentantka zwyciężyła i oczywiście zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy naszym reprezentantom wspaniałych wyników, liczymy na kolejne sukcesy.