Ogłoszenie wyników - dynia Halloween`owa

opublikowane: 10 lis 2019, 08:47 przez Agnieszka Grzymska
Organizatorzy konkursu na najbardziej odjechaną dynię Halloween'ową doszli w końcu do porozumienia i są gotowi podać wyniki rywalizacji. Najpierw jednak chcemy podziękować wszystkim uczestnikom - ilość dyń i pomysłów nas przytłoczyła:) Nie byliśmy w stanie wybrać tylko trzech - stąd wiele nagród ex aequo. Wszyscy uczestnicy otrzymują oceny bardzo dobre z języka angielskiego. Nagrody otrzymują:
Miejsce I: Daria Pożoga z III a TL/TE oraz duet Martyna Chuchała i Kamila Kulwicka z I TE/TR. Nagrodą są 3 godziny bez pytania, ocena celująca z języka angielskiego oraz słodkości.
Miejsce II: Wiktoria Korkoszyńska z IIIa TL/TE, Tycjan Ziobro z I TL oraz duet Adam Ostrowski i Miłosz Flis z II TL. Nagrodą są 2 godziny bez pytania, oceny celujące z języka angielskiego oraz słodkości.
Miejsce III: Agata Mikiewicz z IIIa TL/TE oraz Martyna Godek z I TE. Nagrodą jest 1 godzina bez pytania, ocena celująca z języka angielskiego oraz słodkości.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród na dużej przerwie do pokoju nauczycielskiego. Zapraszamy wszystkich za rok!