Oferty pracy dla przedstawicieli handlowych…

opublikowane: 20 lis 2015, 07:14 przez Anna Herbut - Giżyńska   [ zaktualizowane 20 lis 2015, 07:16 ]
Dnia 19.11.2015 r. w ramach realizowanej w ZS nr 2 w Chełmnie innowacji pedagogicznej dla handlowców, uczniowie klasy pierwszej technikum uczestniczyli w spotkaniu z doradcą zawodowym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmnie.

Spotkanie przygotowała i poprowadziła mgr Joanna Pasińska, Doradca Zawodowy Centrum Aktywizacji Zawodowej. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, jak w praktyce czytać i rozumieć oferty pracy składane przez pracodawców oraz kiedy i dlaczego warto aplikować.

Handlowcy pobrali z urzędu aktualne oferty pracy, a kolejnym krokiem będzie przygotowanie  wzorcowych dokumentów aplikacyjnych.

Dziękujemy Dyrektorowi PUP p. Sławomirowi Cieślickiemu oraz samej prowadzącej zajęcia p. Joannie Pasińskiej za przyjęcie uczniów i przekaz cennych doświadczeń.

mgr Anna Herbut- Giżyńska