Szkoła‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Ocena jakości życia w Chełmnie przez mieszkańców i użytkowników miasta, 8-15 lipca 2019

opublikowane: 11 lip 2019, 11:28 przez Mariusz Andrzej Szymański   [ zaktualizowane 11 lip 2019, 11:35 ]
Herb Miasta Chełmna
Zachęcając gości naszej szkolnej strony do udziału w ankiecie pt:

"Ocena jakości życia w Chełmnie przez mieszkańców i użytkowników miasta, 8-15 lipca 2019"

poniżej zamieszczamy list pana Burmistrza Miasta Chełmna. Prosimy o głos, który może przyczynić się do rozwoju naszego miasta.

A oto treść listu:

Drogie Mieszkanki i Drodzy Mieszkańcy Chełmna,
Miasto Chełmno znalazło się na liście 122 średnich i małych polskich miast będących w kryzysie społeczno-gospodarczym. Jako władze miasta podejmujemy szereg działań mających na celu zmianę tej niekorzystnej sytuacji. Jednym z nich jest ubieganie się o środki na rozwój miasta w ramach programu „Rozwój lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Aby móc realizować przedsięwzięcia prowadzące do podniesienia standardu życia mieszkańców w zakresie społecznym, gospodarczym, środowiskowym i instytucjonalnym, musimy przeprowadzić dokładną diagnozę problemów, z jakimi boryka się nasze miasto. Kierując się przekonaniem, że to Państwo jako jego mieszkańcy i użytkownicy najlepiej znają te problemy, zwracamy się z prośbą o pomoc w ich zidentyfikowaniu oraz o opinię na temat zauważalnych, negatywnych zjawisk wstrzymujących rozwój Chełmna.

W tym celu prosimy Państwa o uzupełnienie poniższej ankiety. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Państwem uda nam się stworzyć rzeczową diagnozę problemów, w efekcie – celnie rozpoznać Państwa potrzeby i podejmować działania podnoszące jakość życia w mieście, na miarę Państwa oczekiwań.

Ankieta jest anonimowa, a zgromadzone dane posłużą nam do opracowania wniosku w ramach programu „Rozwój lokalny”.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Miasta Chełmna
Artur Mikiewicz

Link do elektronicznej wersji ankiety: https://bit.ly/2XtlVBq
Papierową wersję ankiety można wypełniać także do przyszłego poniedziałku (15 lipca) w Biurze Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chełmna (pokój nr 101), w godzinach pracy urzędu.

Comments