Nocny Maraton Filmowy

opublikowane: 6 lis 2016, 01:53 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 6 lis 2016, 01:54 ]

To była niezwykła noc w Zespole Szkół nr 2 w Chełmnie! Nocny Maraton Filmowy przyciągnął 23 zainteresowanych uczniów, którym dane było oglądać filmy w języku angielskim. To niecodzienne wydarzenie rozpoczęło się o 19 a zakończyło.......o 7 rano:-) Było to nie lada wyzwanie, ale wszyscy dzielnie przebrnęli przez filmową nockę, łącznie z opiekunami Panią Jolantą Jaszczak, Magdaleną Torbińska, Iloną Wiśniewską oraz Panem Mariuszem Andrzejem Szymańskim. Rozpoczęliśmy od dramatu historycznego " Braveheart". Po 3 godzinach bacznego oglądania uczniowie przystąpili ..... tak, tak bez żartów do testu wiedzy z filmu. Wszyscy wypadli rewelacyjnie, ale najlepszy okazał się Krystian Kowal z klasy IVTL. Nagrody były słodkie;-) Aby stworzyć odpowiedni klimat i oprawę naszego maratonu zadbaliśmy o odpowiednią konsumpcję: serwowaliśmy gorące tosty, ciepła herbatę, kawę oraz .....popcorn:-) Noc można zaliczyć do udanych! Uczniowie czekają na kolejny Maraton Filmowy - dajcie tylko trochę czasu opiekunom bo u nich gorzej z kondycją!!!