Nasze "pierwszaki"

opublikowane: 22 wrz 2020, 09:48 przez Agnieszka Grzymska
Nadszedł czas, by zaprezentować społeczności szkolnej nowych uczniów. Na pierwszy ogień idzie I TI
Klasa liczy 28 uczniów - w tym tylko dwie dziewczyny. Wychowawczynią jest pani Agnieszka Grzymska. Przewodniczący to Cyryl Mrugalski.
Uczniowie pytani o to, jak oceniają szkołę stwierdzają, że jest lepsza od poprzednich. Bardzo spodobała im się pani pedagog oraz nauczyciele, którzy nie "cisną", ale na pewno bardzo dobrze przygotują ich do matury (słowa przewodniczącego).
Wychowawczyni jest ich zdaniem znakomita i lepiej nie mogli trafić. Bardzo cieszą się z faktu, że uczy matematyki.
Pani Grzymska określa swoją klasę jako bardzo inteligentną, z dobrym podejściem do rozwiązywania problemów i dobrze się zapowiadającą.
Powitajmy w naszym gronie klasę I TI!