Nasza pierwsza klasa logistyków

opublikowane: 4 paź 2020, 04:43 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 5 paź 2020, 22:54 ]
Pierwsza klasa technikum logistycznego to 17 chłopców i 5 dziewcząt, którymi opiekuje się, i których wychowuje pani Grażyna Blicharz. Ich przedstawicielką jest przewodnicząca Wiktoria Leszek.
Przyszli logistycy uważają, że szkoła jest bardzo fajna, nauczyciele nie cisną, a nauki nie ma więcej niż w innych szkołach. Tylko jeden uczeń chciałby cofnąć się do przedszkola . Młodzież jest niezadowolona z faktu, że wszystkie lekcje ma w jednej sali, przez co nie są w stanie poznać szkoły.
Siebie samych oceniają jako super klasę, śmieszną i energiczną.
Wychowawczyni również jest super, bardzo fajna i sympatyczna. Młodzi uważają, że trafili najlepiej, i że dobrze się zaczyna.
Wychowawczyni o swojej klasie mówi, że to fajne dzieciaki (jak na razie). Również jej zdaniem dobrze się zaczyna.