Nasza 1b BSIS

opublikowane: 4 paź 2020, 04:30 przez Agnieszka Grzymska
Tym razem przedstawiamy klasę I b BSIS, czyli sześć dziewcząt i dwudziestu ośmiu chłopców. I b to klasa wielozawodowa. Są w niej uczniowie kształcący się w zawodach sprzedawca, elektryk, stolarz, ślusarz, kucharz i wielu, wielu innych. Wychowawczynią tej wesołej gromadki jest pani Kamila Groszewska, przewodniczącą klasy Klaudia Markowska, a zastępcą przewodniczącej Maikel Gabryś.
Pytani o to, co sądzą o nowej szkole uczniowie mówią, że jest dobrze, super i the best. Między sobą też bardzo dobrze się dogadują. Wychowawczyni, ich zdaniem, jest super, spoko - loko i lepiej być nie mogło.
Pani Groszewskiej bardzo dobrze współpracuje się z wychowankami. Twierdzi, że są mega, a nauczyciele ich chwalą.
Witamy I b w szkole!