NASI PRZYWOŻĄ NAGRODY ZE STOLICY

opublikowane: 27 kwi 2017, 12:14 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 3 maj 2017, 09:29 ]

Marcin Chorążak, Łukasz Bukowski, Karol Kaźmierczak, Łukasz Ziobro – to czwórka wspaniałych z #zs2chelmno, która 26 kwietnia 2017r. – pod opieką p. J. Tomkowicz, gościła na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Chłopcy odebrali nagrody za zajęcie I miejsca (słownie: pierwszego) w województwie kujawsko-pomorskim oraz XVIII miejsca w klasyfikacji ogólnopolskiej w XV Edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.

Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, uczestniczyło 17,5 tyś. uczniów z około 800 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Uczniowie utworzyli 6074 zespoły liczące od 2 do 4 uczestników. Najlepszy zespół osiągnął zysk z inwestycji w wysokości 778,11%, co było możliwe dzięki inwestycji w kontrakty terminowe GPW.
Nasz zespół Delta ZS2 osiągnął zysk 144,52% też dzięki inwestycjom w kontraktach terminowych w ciągu kwartału.

GRATULUJEMY!!!