NADMORSKA WYPRAWA

opublikowane: 13 cze 2017, 04:13 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 13 cze 2017, 04:15 ]

34 osoby z ZS2 pod opieką p.R.Sierko (kierownik wycieczki), p.M.Szymańskiego, p.M.A.Szymańskiego oraz p.T.Majewskiego pojechało na wycieczkę do Jarosławca. Piękne krajobrazy, mnóstwo rozmów, muzyka, wspaniała ekipa, to charakteryzowało ten wyjazd.

W trakcie wycieczki ekipa ZS2 odwiedziła Darłowo i Darłówek. W rolę przewodnika wcielił się pan Sierko, który opowiedział uczniom niesamowitą historię króla całej Skandynawii Eryka I. Uczniowie z opiekunami zwiedzili także: rynek, kościół mariacki oraz podzamcze. Odwiedzili latarnię morską, w trakcie podróży powrotnej. Była także dyskoteka i kąpiele, w basenie przy ośrodku oraz dla odważnych, w morzu.