Powiatowy Konkursu Piosenki

opublikowane: 26 kwi 2017, 06:38 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 26 kwi 2017, 06:39 ]

Piękno muzyki śpiewanej po angielsku i po niemiecku wypełniło aulę #zs2chelmno oraz serducha wszystkich uczestniczek i uczestników Powiatowego Konkursu Piosenki.

Konkurs piosenkarski zorganizowany został przez nauczycielki języka angielskiego p. J. Jaszczak, p. M. Torbińską oraz p. I. Wiśniewską. Nagrody ufundowała Rada Rodziców oraz wydawnictwa Oxford Publishing, Macmillan i Pearson.

Wyniki konkursu
Szkoły gimnazjalne
1. Patrycja Seehaber (Gimnazjum nr 2 w Chełmnie) - "Flashlight" Jesse J
2. Natalia Ogonowska (Gimnazjum nr 2 w Chełmnie) - "Crazy in love" Sofia Kalberg
3. Martyna Orzechowska (Gimnazjum w Papowie Biskupim) - "All of me" John Legend Wyróżnienia: Alicja Firmanty (Zespół Szkół w Unisławiu) - "Obladi Oblada" The Beatles, Jakub Delik (ZS w Unisławiu) - "Heroes tonight" Janji

Szkoły ponadgimnazjalne
1. Oliwia Wiśniewska (LO w Chełmnie) - "Like I'm gonna lose you" Meghan Trainor
2. Anna Kubina (ZS nr 2 w Chełmnie) - Skyfall" Adele
3. Melisa Szulerecka (ZS CKP Grubno) - "Rolling in the deep" Adele.

Wyróżnienie: Marta Szymańska (ZS nr 2 w Chełmnie) "Seite an Seite" Christina Strumer.