MIKOŁAJKI W ZS2

opublikowane: 3 gru 2016, 09:37 przez Agnieszka Grzymska

We wtorek, 6 grudnia, każda uczennica i każdy uczeń, który na głowie mieć będzie czerwoną, mikołajkową czapeczkę, chroniony będzie przed odpytywaniem i niezapowiedzianymi kartkówkami.

Lista atrakcji:

1. Na 4 i 5 godzinie lekcyjnej odwiedzi Was Mikołaj z dwiema Śnieżynkami po to jedynie, aby rozdawać słodycze.

2.Na dużej przerwie będzie odtwarzana świąteczna muzyka.

3. Także na dużej przerwie odbędzie się Wielka Loteria Mikołajkowa. Na terenie szkoły – i na boisku, i w budynku – ukrytych zostanie 40 czekoladowych Mikołajów, do których przyczepione będą karteczki. Szczęśliwy znalazca może umieścić na niej swoje dane, po czym wrzucić ją do urny na głównym holu opodal stanowiska didżeja-wodzireja. Główna nagroda to jedna, całodniowa niepytajka dla zwycięzcy oraz kilka słodkich nagród pocieszenia.

Oczywiście zachęcamy wszystkich do wspólnej, mikołajkowej, zabawy