Międzyszkolny konkurs piosenki w języku angielskim

opublikowane: 23 mar 2019, 05:01 przez Agnieszka Grzymska
12 marca w naszej szkole miała miejsce kolejna edycja corocznego, międzyszkolnego konkursu piosenki w języku angielskim. Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Miło nam zakomunikować, że jury, w skład którego wchodzili nauczyciele ze wszystkich szkół reprezentowanych podczas konkursu, ustaliło co następuje:
wyróżnienie otrzymała najmłodsza uczestniczka konkursu, wykonująca utwór "Shallow" Zuzanna Smoleń ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie. III miejsce w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych zdobyła Zofia Kosińska z Zespołu Szkół w Unisławiu, która wykonała utwór Whitney Houston "I have nothing", II miejsce przypadło Nadii Główczyńskiej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmnie za wykonanie piosenki "Climb" Miley Cyrus. I miejsce zdobyła Patrycja Seehaber ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmnie, która zaprezentowała piosenkę "Perfect" Pink.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych III miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Oliwia Forney, która przy akompaniamencie Artura Montewskiego wykonała utwór "Let her go" Passenger. II miejsce przypadło także uczennicy naszej szkoły - Natalii Ogonowskiej, która również przy akompaniamencie Artura zaśpiewała piosenkę "Dangerous woman" Ariany Grande. I miejsce zostało jednogłośnie przyznane duetowi w składzie: Oliwia Wiśniewska i Jakub Orłowicz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Chełmnie oraz z Gimnazjum w Papowie Biskupim za brawurowe wykonanie utworu "Shallow' Lady Gagi i Bradleya Coopera. W tym miejscu chcielibyśmy pogratulować wszystkim zwycięzcom i wykonawcom oraz podziękować wszystkim, dzięki którym ten konkurs mógł się odbyć. Byli to:
Jakub Cępura i Ewelina Górmińska - prowadzenie;
Paweł Roloff, Bartek Grabowski, Artur Montewski i Michał Westfalewski - obsługa techniczna; Andżelika Wiśniewska, Dominika Kurzejewska i Karolina Syrowska - obsluga kawiarenki,
Emil Palak i Marcel Dobrzynski - obsługa techniczna i kierowanie ruchem oraz Weronika Hajec i Daria Zielaskowska - fotorelacja.
Wszystkim Wam bardzo dziękujemy!!
Zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu.