MECZ CHARYTATYWNY

opublikowane: 5 gru 2016, 07:25 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 5 gru 2016, 07:25 ]

Ten mecz charytatywny odbędzie się 14 grudnia i to w czasie lekcji, a nasz Samorząd Uczniowski jest w posiadaniu 100 biletów, które może rozdysponować pomiędzy uczennice i uczniów naszej Szkoły.

Klasy, które zechciałyby wspomóc leczenie pani Katarzyny Lontkowskiej, nauczycielki ZS CKP w Grubnie i na ten mecz się udać, mogą wziąć udział w konkursie na najładniej świątecznie przybraną pracownię lekcyjną.

Sale należy przygotować do dnia 12 grudnia. Wysokie jury będzie oceniać wystrój i 3 lub 4 zwycięskie klasy udadzą się na mecz. Oczywiście nagrodą jest wyjście w czasie lekcji na mecz, a nie bilety. Rozumiecie, o czym mowa?

I jeszcze jedno. Są klasy, które nie mają swojej sali i dlatego sporządzono wykaz sal do dekorowania. Prosimy o p o t w i e r d z e n i e udziału w konkursie u p.M.Torbińskiej lub u p.J.Jaszczak. Do 7 grudnia.

Przydział sal
IVTE – 12