LOGISTYCY Z ZS NR 2 W WOJSKU

opublikowane: 1 paź 2014, 06:36 przez Mariusz Andrzej Szymański   [ zaktualizowane 1 paź 2014, 06:42 ]

Dnia 25 września br. szk. uczniowie klasy pierwszej kształcący się w zawodzie technik logistyk pod opieką nauczycielek: p. Anny Herbut- Giżyńskiej i p. Aleksandry Thiemann wyruszyli do  klubu 3 Batalionu Drogowo-Mostowego w Chełmnie celem poznania historii lokacji Garnizonu Chełmińskiego.

Spotkanie realizowane było  dzięki  zaangażowaniu dowódcy  3 Batalionu Drogowo-Mostowego w Chełmnie – ppłk Kazimierza Wołowca, w ramach współpracy Zespołu Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie oraz Wojska. Uczniowie mogli zapoznać się z historią Twierdzy Chełmno, zaprezentowaną przez instruktora klubu 3bdm, przewodnika Pana Władysława  Fliegera, który z ogromnym zaangażowaniem i wielką pasją wprowadził swoją narracją w tajniki historii chełmińskiego  Garnizonu.

Interesująca prezentacja slajdów zakończyła się konkursem dla uczniów pt. „ Konkurs wiedzy o Twierdzy Chełmno”. Wyłonione zostały dwa zwycięskie zespoły. Naszym zwycięzcom gratulujemy, a realizatorom działania: kierownik klubu -pani Annie Kamińskiej oraz panu Władysławowi Fliegerowi serdecznie dziękujemy.