Logistycy w akcji…

opublikowane: 21 lis 2017, 01:50 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 21 lis 2017, 01:51 ]

Aktywni, zaangażowani i dobrze zorganizowani. Kto? Nasi logistycy, a tak precyzyjnie to uczniowie klas III i IV technikum, kształcący się w zawodzie technik logistyk, którzy przystąpili do kolejnej
w tym roku szkolnym olimpiady zawodowej- tym razem  II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej. Organizatorem zawodów jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Pierwszy etap zmagań odbył się 17.11.2017 r. w piątek o godzinie 11.00. W przeznaczonym czasie 25 minut 26 uczniów zmagało się z zagadnieniami z branży TSL. Uczniowie chóralnie stwierdzili, że poziom trudności zauważalnie wzrósł w porównaniu do ubiegłego roku, ale jakie będą wyniki, tego jeszcze nie wiemy. Czekamy do 30 listopada i  trzymamy kciuki:-)

Opiekunowie: Anna i Lesław Giżyńscy