Logistycy poznawali tajniki pracy policjanta

opublikowane: 22 paź 2015, 22:17 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 22 paź 2015, 22:19 ]
22października uczniowie klas: Ia TL i I TL uczestniczyli w kolejnych zajęciach, w ramach innowacji pedagogicznej "Przed wyborem pracy w służbach mundurowych".  Tym razem młodzież poznawała tajniki pracy policjanta. Czwartkowe zajęcia były  pierwszym spotkaniem ze wspomnianą służbą mundurową. Zawód policjant – tak krótko można było określić główny temat pogadanki. Uczniowie zostali zapoznani z prawnymi podstawami działania Policji, zdobyli także wiedzę na temat funkcjonowania tej służby w naszym powiecie. Młodzież z  zainteresowaniem wysłuchała informacji o zasadach rekrutacji do służby.

Dziękujemy Pani komisarz Agnieszce Sobieralskiej za przeprowadzenie interesujących zajęć.