Logistycy na spotkaniu z policjantami ruchu drogowego

opublikowane: 3 cze 2018, 09:26 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 3 cze 2018, 09:27 ]

Uczniowie klas logistycznych kolejny raz uczestniczyli w spotkaniu ze służbami mundurowymi. Tym razem naszą szkołę odwiedzili policjanci KPP Chełmno z Wydziału Ruchu Drogowego. Jednym z celów zajęć było zapoznanie uczniów ze sprzętem, którym posługują się mundurowi, w czasie prowadzonych kontroli drogowych oraz podczas innych czynności. Młodzież doświadczyła miedzy innymi pomiaru poziomu alkoholu profesjonalnym alkomatem. Policjanci omówili zasadę działania najnowszej generacji urządzenia do pomiaru prędkości. Chłopcy z III TL mierzyli odległości profesjonalnym drogomierzem.

Bardzo dziękujemy policjantom z KPP Chełmno za przeprowadzenie interesujących zajęć.