Kurs zawodowy kierowcy wózków jezdniowych z napędem silnikowym

opublikowane: 7 lut 2015, 05:58 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 7 lut 2015, 06:00 ]
W ramach projektu ,,Atrakcyjne kształcenie zawodowe w powiecie chełmińskim – V” 9 uczniów klasy IV Technikum Logistycznego odbyło kurs zawodowy kierowcy wózków jezdniowych z napędem silnikowym w transporcie wewnątrzzakładowym oraz bezpiecznej obsługi - wymiany  butli gazowej. Jako słuchacze kursu  uczestniczyli oni w zajęciach teoretycznych oraz nabyli umiejętności praktycznej nauki jazdy. Uczniowie po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu zdobyli uprawnienia niezbędne do kierowania wózkami jezdniowymi.  Zajęcia te przygotowały młodzież do wejścia na rynek pracy, gdzie uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych są poszukiwane przez pracodawców. Gratulujemy i życzymy sukcesów zawodowych!