Konkursy: „Nasza Niepodległa” oraz „Pokaż, o czym marzysz”

opublikowane: 20 paź 2018, 07:33 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 20 paź 2018, 07:35 ]
1) Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie zatytułowanym „Nasza Niepodległa”. Konkurs przygotowywany jest z okazji obchodów stulecia niepodległości Polski i adresowany jest do wszystkich klas. Aby wziąć w nim udział, należy przygotować plakat o treści patriotycznej, którego głównym motywem będzie
niepodległa Polska.
Klasy proszone są o składanie prac (format A2, technika dowolna) w szkolnej bibliotece do 26 października 2018 r.
autorzy najciekawszej pracy otrzymają nagrodę: całodzienną klasową niepytajkę oraz niespodziankę!

2)
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie zatytułowanym „Pokaż, o czym marzysz”. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować fotografię lub wykonaną dowolną techniką pracę plastyczną, przedstawiającą marzenie, cel życiowy, wyobrażenie na temat swej przyszłości.
Osoby zainteresowane proszone są o składanie prac w opisanych kopertach (imię i nazwisko autora pracy, klasa, tytuł pracy) w szkolnej bibliotece do 2 listopada 2018 r.
Autor najciekawszej pracy nagrodzony zostanie całodzienną niepytajką
Zwycięzcę wyłoni jury konkursowe.

Organizatorki konkursu
Anna Olszewska