Konkurs "Kolorowe gry planszowe"

opublikowane: 19 paź 2015, 05:26 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 19 paź 2015, 05:29 ]
Jesteś fanem gier planszowych?  Weź udział w konkursie na najbardziej pomysłową, wykonaną własnoręcznie grę planszową!

Celem konkursu jest promowanie, zapomnianej nieco rozrywki jaką są gry planszowe i towarzyskie.

Jeżeli w erze komputerów i konsoli zdarza Ci się jeszcze rzucać kostką i przesuwać pionki, albo masz pomysł na grę według własnych reguł – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z regulaminem, stwórz grę, dostarcz ją do nauczyciela matematyki Agnieszki Grzymskiej we wskazanym terminie!

1.          Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie

2.          Każda gra zgłoszona do udziału w konkursie musi być pracą wykonaną własnoręcznie.

3.          Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej:  tytuł, instrukcję gry oraz planszę.

4.          Tematyka gry jest dowolna.

5.          Technika wykonania pracy jest dowolna.

6.          Gra planszowa może być tworzona indywidualnie.

7.          Każdy uczestnik może wykonać i zgłosić do konkursu tylko jedną grę planszową.

8.          Ocenie podlegać będą: pomysł, staranność wykonania oraz estetyka pracy.

9.          Pracę należy podpisać: imię i nazwisko autora oraz klasa.

10.     Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

11.     Prace należy składać w mgr inż. Agnieszki Grzymskiej do 27 listopada 2015 roku.

12.     Termin rozstrzygnięcia i wyniki konkursu ogłoszone zostaną 7 grudnia 2015 roku.

13.     Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku uczestnika w artykułach do prasy, stronach internetowych i innych publikacjach (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Gra na fotografii jest autorstwa 9latka z SP4 w Chełmnie przygotowana na język angielski w roku szkolnym 2014/2015.