KONKURS FOTOGRAFICZNY: 160-lecie istnienia Zespołu Szkół nr 2 imienia Adama Mickiewicza w Chełmnie

opublikowane: 10 gru 2020, 08:45 przez Agnieszka Grzymska
13 stycznia 2021 roku to dla naszej szkoły wyjątkowa data. 160 lat temu zabrzmiał w murach „dwójki” pierwszy dzwonek. Z tej okazji już dziś zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym „Szkoła w naszych oczach i sercach”. Poniżej znajduje się regulamin.
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
„SZKOŁA W NASZYCH OCZACH I SERCACH”
1. Konkurs jest organizowany z okazji 160-lecia istnienia Zespołu Szkół nr 2 imienia Adama Mickiewicza w Chełmnie.
2. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów i sympatyków ZS nr 2.
3. Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie szkoły widzianej oczyma wyżej wspomnianych osób.
4. Zdjęcia mogą przedstawiać wszystko to, co kojarzy się ze szkołą, np.: ludzi z nią związanych, budynek, boisko, korytarze, pomieszczenia, otoczenie szkoły, itp.
5. Cele konkursu:
• uczczenie 160-lecia istnienia ZS nr 2,
• prezentację zdjęć jako formy artystycznego wyrazu,
• popularyzację fotografii jako sposobu na kreatywne spędzenie czasu wolnego,
• pokazanie szkoły oczyma jej uczniów.
6. Sposób przeprowadzenia konkursu:
• każdy uczestnik zgłasza maksymalnie do 3 prac,
• fotografie mogą być kolorowe lub czarno- białe,
• zdjęcia należy zapisać w formacie JPEG,
• każda praca musi być opatrzona oryginalnym tytułem.
7. Miejsce i termin składania prac:
• prace konkursowe należy przesłać w prywatnej wiadomości na szkolnego facebooka lub na adres mailowy joanna.sprycha@zs2.edu.pl do 22 grudnia 2020 r.
• wysyłając zdjęcia, należy podać imię i nazwisko autora oraz klasę (w przypadku uczniów szkoły).
8. Kryteria oceny prac konkursowych:
• 2 stycznia 2021r. prace zostaną umieszczone na szkolnym Facebooku i ocenione przez jego użytkowników,
• o kolejności miejsc decydować będzie liczba polubień na Facebooku,
• przy ocenie prac należy zwrócić uwagę na: prezentację tematu w interesujący i przyciągający uwagę sposób, oryginalność ujęcia tematu i ciekawe obserwacje, estetykę wykonania, ogólny efekt wizualny.
9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na szkolnym Facebooku
13 stycznia 2021 r.
10. Najlepsze prace zostaną nagrodzone przez Dyrektora ZS nr 2.
11. Prace bez załączonego oświadczenia o posiadaniu praw autorskich zostaną zdyskwalifikowane.
12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące w nim zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.