Konkurs Bóbr 2020

opublikowane: 4 paź 2020, 04:33 przez Agnieszka Grzymska
Przed nami kolejna odsłona Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr! Z tej okazji udostępniliśmy dla Was harmonogram tegorocznej edycji, w którym znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące terminów rejestracji dla każdej z kategorii wiekowych. Zapisy do próbnego konkursu Bóbr ruszają 05 października, dlatego już teraz gorąco zachęcamy do zapoznania się z informacjami w zakładce O konkursie, a tam – zwłaszcza z Kompendium wiedzy o Konkursie Bóbr.

Pod koniec zeszłego roku szkolnego, szkoła przeniosła się do chmury, ale już wróciła na swoje miejsce. Dla podkreślenia, że wracamy do normalności, tegoroczny konkurs odbędzie się w takim samym trybie, jak dotychczas. Zatem uczniowie rozwiązują zadania konkursowe w szkole pod nadzorem nauczyciela, który rejestruje się wcześniej jako opiekun konkursu w szkole. W ten sposób ponadto chcemy zapewnić wszystkim uczniom równe warunki udziału w konkursie. Podobnie, jak w poprzednich latach, nauczyciel może poprosić uczniów o przyniesienie swoich laptopów na czas konkursu.