KOLEJNY SUKCES MICHAŁA

opublikowane: 7 kwi 2019, 08:27 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 7 kwi 2019, 08:29 ]

Michał Węglowski – uczeń klasy pierwszej technikum logistycznego odniósł kolejny sukces w konkursie ortograficznym. W marcu zwyciężył w ogólnopolskim wielkim konkursie ortograficznym, którego finał odbył się w Łodzi. 4 kwietnia wziął udział w Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Starosty Chełmińskiego. Ponownie zajął pierwsze miejsce! W konkursie organizowanym w tym roku przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmnie wzięło udział 18 uczniów ze szkół powiatu chełmińskiego (wśród nich 4 uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie). Najlepszy okazał się Michał. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.