Kandydaci do samorządu

opublikowane: 4 paź 2020, 05:45 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 14 paź 2020, 05:35 ]
Kochani! Wielkimi krokami zbliżają się wybory do Samorządu Uczniowskiego, więc rozpoczynamy prezentacje kandydatów:

1) Oliwia Jarocka:
"Witam!
Nazywam się Oliwia, jestem uczennicą klasy II TI/TR. Do samorządu szkolnego startuje, ponieważ uważam, że warto próbować nowych rzeczy. Do moich zainteresowań należą: rysowanie ołówkiem, kredką, oraz węglem, robienie zdjęć i słuchanie muzyki. Jestem otwarta na propozycje i zrobię wszystko aby im sprostać."

2) Kolejna osoba na naszej liście wyborczej to Adam Ostrowski:

"Witam!
Mam na imię Adam i jestem z III TL. Kandyduję w tym roku na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Nie chcę mówić za dużo o sobie, ale osobom, które mnie nie znają, krótko się przedstawię.
Jeśli chodzi o mnie, jestem:
– towarzyski i szybko nawiązuję nowe kontakty,
– kreatywny – nie lubię nudy i monotonii,
– otwarty na każdą propozycję zmiany lub ulepszenia dotychczasowych działań samorządu,
– przyjazny i szczery, więc na pewno będzie nam się dobrze współpracowało 🙂
PROGRAM WYBORCZY:
Chciałbym, abyście w szkole czuli się jak w drugim domu, abyście byli akceptowani,
czuli się ważni w naszej społeczności oraz mogli łatwo znaleźć pomoc w przypadku
jakichkolwiek problemów.
Mój program opiera się na tych z ubiegłych lat, ale jest też kilka nowości.
CO ZOSTAJE?
– walentynki
– noce filmowe
– mikołajki
– szczęśliwe numerki
– wiele innych (zbyt dużo, by wymienić wszystkie)

3) Alicja Stalmierska to kolejna kandydatka w wyborach samorządowych:

"Hej, nazywam się Alicja Stalmierska. Jestem w 2 kl. TLp. Zdecydowałam się kandydować do samorządu szkolnego, ponieważ lubię pracować w grupie. Chciałabym wraz z klasą aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły, mieć wpływ na jej rozwój i zmiany, które mogłyby umilić życie uczniom i nauczycielom. Liczę na wasze głosy"

4) Prezentujemy kolejną kandydatkę, Natalię Nowińską:

"Cześć! Nazywam się Natalia Nowińska i jestem uczennicą klasy II TR/TIp .
Do samorządu startuję, ponieważ chcę zobaczyć moje możliwości oraz chciałabym pomóc w imprezach szkolnych i konkursach. W wolnym czasie uwielbiam rysować oraz jeździć na rolkach. Myślę że jestem osobą kreatywną, odpowiedzialną oraz otwartą. Dużo osób mi mówiło, że nadaje się do SU, więc warto spróbować. "
5) Piotr Sibilla #Sibilla2020":
"Witam Was !
Nazywam się Piotr, jestem uczniem III TL. Jedno z moich najważniejszych zainteresowań, to muzyka, którą tętnie. Drugim to polityka, ale ona nie będzie wchodziła w grę, co do funkcji przewodniczącego szkoły. Wracając, muzykę kocham od dziecka jak z resztą wielu z nas. I również kształtuje się w tym kierunku prywatnie. Do czego chcę nawiązać, priorytetem mojej działalności będzie organizacja imprez szkolnych, konkursów oraz wydarzeń sportowych. Co prawda w dobie wirusa wszystko jest trudniejsze do spełnienia, ale nie, niemożliwe! Jestem otwarty na Wasze propozycje oraz świadomy ograniczeń, które niestety będą pojawiały się na naszej wspólnej drodze.
Pozdrawiam!
6)

Jeśli chodzi o wybory to startuje w nich również Ola Turno:

"Cześć! Jestem Aleksandra Turno i chodzę do klasy 3 TOR. W zeszłym roku reprezentowałam was jako zastępca przewodniczącego. Nasza kadencja co prawda skończyła się dość szybko bo praktycznie w marcu nie mogliśmy już dla was działać. Pomimo sytuacji udało nam się stworzyć strefę relaksu oraz wiele ciekawych imprez które możecie nadal odtworzyć ze zdjęć na tej stronie.
W tym roku chciałbym nadal aktywnie działać na rzecz społeczeństwa szkolnego i zrealizować cele z poprzedniego roku, wszystko będzie utrudnione ale kto jak nie ja - dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, na cuda trzeba chwile poczekać. Bardzo cenię sobie współpracę z ludźmi i każdego człowieka z osobna wiec uważam, że jest to odpowiednie miejsce dla mnie."

7) Jakub Panek:
/Program w postaci filmiku na facebooku szkolnym/

8)
Lista wyborcza się zapełnia

"Hej. Jestem Olga Mankowska i chodzę do klasy 3 technikum organizacji reklamy. Jestem osobą zorganizowaną, kreatywną i pracowitą. Interesuję się muzyką i fotografią. W naszej szkole najbardziej chciałabym stworzyć domowa, ciepłą atmosferę, w której każdy będzie czuł się ze sobą komfortowo, dobrze i nie będzie czuł się wykluczony. Nasze samopoczucie odbija się w dużej mierze na efektach naszej nauki, dlatego zadbajmy o nie razem. Mam nadzieję że oddacie na mnie swój głos."

9)
Dzisiaj kolejna osoba zainteresowana pracą samorządową

"Hej! Nazywam się Natalia Małek i chodzę do klasy IITE/TR. Jestem miłą osobą, zawsze staram się pomóc ludziom w potrzebie. Gdy wyznaczam sobie cele to nie odpuszczam po pierwszej porażce, tylko robię wszystko aby je spełnić. Nie przeraża mnie zarządzanie grupą, ponieważ jestem zorganizowana i stanowcza. Nie boję się wyrażać swojej opinii, więc nie miałabym problemu aby walczyć i załatwiać Wasze prośby."
10) Kolejna kandydatka w nadchodzących wyborach

"Cześć!
Nazywam się Weronika Walczak, chodzę do trzeciej klasy technikum organizacji reklamy i jestem kandydatką do samorządu szkolnego na rok 2020/2021. Uważam się za osobę kreatywną, pomocną oraz odpowiedzialną. Bardzo lubię pomagać innym, często pomagam w różnych imprezach charytatywnych jako wolontariuszka więc w samorządzie najbardziej chciałabym być w sekcji wolontariackiej. Obiecuję, że Was nie zawiodę i byłoby mi niezmiernie miło gdybyście oddali na mnie swój głos. Pozdrawiam!"

11)
Kolejny kandydat do samorządu, Maciek Wiśniewski

"Cześć. Nazywam się Maciek Wiśniewski, jestem uczniem trzeciej klasy technikum organizacji reklamy. Będę kandydować do samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021. Uważam się za osobę kreatywną i pomocną. Moją pasją jest taniec, więc w samorządzie chciałbym zająć się organizacja imprez, konkursów i zabaw. Chętnie wysłucham waszych propozycji. Mam nadzieję, że mi zaufacie i oddacie na mnie swój głos."