Jesteśmy życzliwi...

opublikowane: 5 gru 2017, 10:07 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 5 gru 2017, 10:08 ]

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Od rana uczniowie przygotowywali szkołę, tworząc na korytarzu tablicę życzeń i pozdrowień. Kolorowi i pełni pozytywnej energii wolontariusze #zs2chelmno zarażali swoją życzliwością uczniów i nauczycieli rozdając przypinki – uśmiechnięte buźki, słodycze i zabawne sentencje. Tego dnia nikomu nie przeszkadzała szaruga za oknami, uczniowie świetnie się bawili tworząc zabawne życzenia i uzupełniając tablicę pozdrowień. Były uściski, uśmiechy i mnóstwo pozytywnej energii. Na czwartej godzinie lekcyjnej wolontariusze wraz z klasą I TOR wybrali się na rynek naszego miasta i promowali uprzejmość oraz życzliwość. Przechodnie reagowali uśmiechem i chętnie pozowali do zdjęć z uczniami. Na koniec młodzież zatańczyła belgijkę na płycie rynku. Nie przeszkadzał im nawet mróz. Kilka pięknych uśmiechów zarejestrowaliśmy na fotografiach.