Jesteśmy z nich dumni

opublikowane: 19 wrz 2016, 10:42 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 19 wrz 2016, 10:43 ]

19 września 2016 r. w obecności całej społeczności Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie starosta chełmiński pan Zdzisław Gamański wręczył czworgu naszym uczniom dokumenty potwierdzające przyznanie im stypendium.

W trakcie trwania bieżącego roku szkolnego stypendium sportowe otrzymywać będzie uczennica klasy IV TE Magdalena Wylangowska. Stypendium naukowe natomiast przyznano uczniowi klasy IV TL Rafałowi Ignaczakowi, uczniowi klasy IV TL Przemysławowi Zięba oraz uczniowi klasy II TI Patrykowi Tajsowi.

Dyrektor naszej Szkoły pan Jacek Kordowski zaznaczył, że każdy z sukcesów jest nie tylko owocem talentu, ale ciężkiej, wytrwałej pracy nad sobą i swoim rozwojem. W podobnym tonie wypowiedział się także pan starosta, który także życzył wyróżnionym osobom pomyślności oraz wytrwałości w osiąganiu wyznaczanych sobie celów.