Szkoła‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

I TAK SĄ NAJLEPSI

opublikowane: 8 kwi 2017, 07:35 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 8 kwi 2017, 07:37 ]

- To był naprawdę fantastyczny wyjazd – relacjonuje Asia Raniszewska z klasy IIITL. – Pierwszy, bardzo aktywny, dzień to czas spędzony w Terminalu Kontenerowym DCT w Gdańsku (do którego na co dzień nie wpuszcza się wycieczek) i w Europejskim Centrum Solidarności. Do tego spacer po Sopocie, wejście na molo, kilka chwil nad morzem…

- Uniwersytet Gdański, organizator Finału Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, przyjął nas bardzo ciepło i serdecznie – dodaje Patryk Pliszczyński z klasy IITL. – Oprócz tego, że świetnie zorganizowano nam czas, to jeszcze otrzymaliśmy bardzo miłe prezenty.

Zarówno Asia jak i Patryk oraz sprawująca nad nimi pieczę p. J. Siudowska przyznają, że rozgrywka finałowa stała na niezwykle wysokim poziomie. Wszyscy podkreślają także, iż warto było przeżyć tę emocjonującą przygodę, że sam udział w ogólnopolskim finale był naprawdę wspaniałym doznaniem.

- Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować organizatorom wydarzenia za prezenty, pani Siudowskiej za przygotowanie nas do olimpiady i wszystkim trzymającym za nas kciuki– mówi Asia, a Patryk dodaje:

- A pani Siudowskiej jeszcze dziękujemy za nieoszczędzanie drzew. To znaczy za to, że nawet w pociągu rozwiązywaliśmy zadania. Zapraszamy też wszystkich do udziału w olimpiadzie. To naprawdę piękne doświadczenie.

W imieniu całej społeczności #zs2chelmno gratulujemy obojgu uczestnikom wspaniałego udziału w ogólnopolskim finale olimpiady oraz – uwaga, najważniejsze! –że i Asia, i Patryk, po zdaniu egzaminów zawodowych i maturalnych są przyjęci na Uniwersytet Gdański z pominięciem postępowania rekrutacyjnego.

- Jestem bardzo dumna z mojej siostry Asi i mojego kuzyna Patryka – mówi Natalia Raniszewska z klasy IITL. – To dla nas wszystkich ogromna radość, że dostaliście się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Dla mnie, dla nas wszystkich, jesteście mistrzami .

 


Comments