Szkoła‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

I Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej Chłopców dla Szkół Gimnazjalnych

opublikowane: 31 mar 2014, 00:56 przez Daniela Dziadkowiec

Dnia 28 marca 2014 roku w sali ZS nr2 odbył się I Powiatowy Turniej  w Piłce Nożnej Halowej Chłopców dla Szkół Gimnazjalnych. O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 rywalizowały reprezentacje szkół: Gimnazjum nr 1 Chełmno, Gimnazjum nr 2 Chełmno, Gimnazjum Kijewo Królewskie, Gimnazjum Lisewo, Gimnazjum Unisław i Gimnazjum Podwiesk. W finale Gimnazjum Lisewo pokonało Gimnazjum Kijewo Królewskie 5:1, trzecie miejsce zajęło Gimnazjum nr 2 Chełmno zwyciężając Gimnazjum Podwiesk 8:2, w walce o piąte miejsce spotkały się Gimnazjum nr 1 Chełmno i Gimnazjum Unisław 0:3. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Tyburski z Gimnazjum Lisewo, najlepszym strzelcem Dawid Cylc z Gimnazjum nr2 Chełmno a najlepszym bramkarzem Miłosz Moch z Gimnazjum Lisewo.

Dla wszystkich uczestników przez Radę Rodziców ufundowane były słodkie nagrody, a dla najlepszych drużyn i zawodników puchary.

Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!