Integracja nad jeziorem

opublikowane: 20 cze 2018, 11:46 przez Agnieszka Grzymska

Klasa II b bawiła się nad jeziorem Starogrodzkim 12.06.2018 z wychowawcą p.Jaszczak. Były siatkówka, pizza i masa dobrej zabawy.

Wyprawę integracyjną zorganizowały także klasy: I TI i III TL dnia 13.06. Nie było lekcji, za to były: grill, pizza, siatkówka, koszykówka, frisbee, karty i warcaby grane kamieniami. Pojawiły się również zwierzęta: nakarmione i wygłaskane przez zgromadzone towarzystwo.

W czwartek, 14 czerwca klasa I a TL/TE udała się na wycieczkę. Gdzie? Oczywiście nad Starogrodzkie. Był plażing, oczywiście pizza i absolutna nowość czyli podchody, które trochę wydłużyły, ale i uprzyjemniły drogę nad jezior.

W poniedziałek (18.06) odbyły się warsztaty fotograficzne w plenerze. Uczniowie z II i III TOR #zs2chelmno integrowali się nad Jeziorem Starogrodzkim. Pogoda nie pokrzyżowała im planów, a humory dopisywały. Opiekunami były Panie Grażyna Blicharz i Anna Szulc.