INTEGRACJA DLA LOGISTYKÓW Z ZS NR 2 W CHEŁMNIE

opublikowane: 1 paź 2014, 11:11 przez Mariusz Andrzej Szymański   [ zaktualizowane 1 paź 2014, 11:32 ]

W dniach 20-21 września 2014 roku uczniowie klas I TL i I a TL wyjechali na integracyjny obóz przetrwania dla logistyków do Tlenia. Zgrupowanie młodzieży odbyło się pod hasłem: Rozwijanie umiejętności prawidłowej komunikacji w grupie rówieśniczej z uwzględnieniem potrzeb uczniów. Kierownik wycieczki p. Lesław Giżyński zaplanował dla młodzieży szereg atrakcji, w tym w szczególności związanych z aktywnością fizyczną, orientacją w terenie, rozwijaniem umiejętności pracy zespołowej i w małych grupach.

Pierwszego dnia obozu uczniowie zapoznali się z regulaminami BHP ośrodka, używania sprzętu, i in. Piękna pogoda sprzyjała realizacji zaplanowanych zadań, tj. spływu kajakowego po Mukrzu pod opieką ratownika WOPR, grze terenowej oraz zajęciom sportowym. Wszystkie zadania wykonywane były pod czujnym okiem organizatorów oraz opiekunów- nauczycieli: p. Anny Herbut- Giżyńskiej, p. Beaty Kępczyńskiej, p. Jolanty Tomkowicz i p. Mariusza Andrzeja Szymańskiego. Podsumowaniem wszystkich działań było ognisko integracyjne i dyskoteka.