Innowacyjne działania z Policją

opublikowane: 5 gru 2017, 10:02 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 5 gru 2017, 10:03 ]

23 listopada br. roku uczniowie klas pierwszych technikum logistycznego brali czynny udział w zajęciach poświęconych pracy w poszczególnych  komórkach organizacyjnych Policji. Spotkanie z policjantami odbyło się w ramach prowadzonej innowacji pedagogicznej „Przed wyborem pracy w służbach mundurowych”. Dotychczasowa wiedza młodzieży nt. pracy służb została poszerzona o informacje dotyczące podstawowych zadań, technik i taktyk stosowanych przez Policję w praktyce.

Kulminacyjnym punktem zajęć był pokaz technik prewencji  Policji. Najpierw baczna obserwacja, a później ćwiczenia praktyczne w parach pod okiem wykwalifikowanego szkoleniowca  z KPP w Chełmnie.