Innowacja TL z służbami mundurowymi

opublikowane: 16 cze 2016, 08:17 przez Anna Herbut - Giżyńska
16 czerwca 2016 roku odbyły się  zajęcia dla logistyków objętych innowacją pedagogiczną "Przed wyborem pracy w służbach mundurowych". Spotkanie zorganizowane we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Chełmnie poprowadziła p. Agnieszka Sobieralska, która podsumowała najważniejsze kwestie dotyczące naboru do Policji. Na zakończenie zajęć uczniowie wysłuchali kilku ważnych słów przestrogi przed wakacyjnym odpoczynkiem- ważne, by było bezpiecznie i z głową...
W minionym tygodniu uczniowie spotkali się z przedstawicielami WKU z Grudziądza. Podczas spotkania udzielono informacji m.in. na temat nowego rodzaju sił zbrojnych RP, jakimi będą  Wojska Obrony Terytorialnej. Wszystkie czerwcowe spotkania dla logistyków prowadzone we współpracy z służbami mundurowymi, tj.: KPP,  KP PSP oraz JW 3136 w Chełmnie, miały na celu podsumowanie współpracy po pierwszym roku innowacji i wyciągnięcie pierwszych wniosków, jakie udało się ustalić w wyniku konfrontacji oczekiwań/wymagań ze strony służb i predyspozycji uczniów.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim współpracującym służbom za ogromne zaangażowanie we wspólną organizację zajęć, za życzliwość, terminowość, słowo i fachowość. Dziękujemy :-) Autorzy innowacji: Aleksandra Thiemann i Anna Herbut- Giżyńska
 Oto kilka zdjęć z Naszych ostatnich zajęć: