Innowacja dla przyszłych przedstawicieli handlowych

opublikowane: 21 mar 2018, 13:15 przez Agnieszka Grzymska

W dniach 7.03.2018 r. i 21.03.2018 r. odbyły się kolejne spotkania w ramach prowadzonej w ZS nr 2 innowacji pedagogicznej dla handlowców.

Uczniowie z klasy III TH biorący udział w zajęciach poszerzali swoją wiedzę i doskonalili umiejętności dotyczące stylów wykorzystywanych komunikacji, radzenia sobie ze stresem
 w sytuacjach trudnych/problemowych, opracowywali swój profil umiejętności w kontekście komunikacji.

Zajęcia zorganizowała autorka innowacji p. Anna Herbut- Giżyńska współpracując z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną. Spotkania poprowadziła  trenerka umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego pani dr Małgorzata Zabłocka.

Składamy serdeczne podziękowania pani Dorocie Jakubowskiej dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej za otwartość na współpracę w ramach innowacji pedagogicznej oraz pani Małgorzacie Zabłockiej za wysiłek przygotowania ciekawych zajęć, materiałów dla młodzieży i duże zaangażowanie.

DZIĘKUJEMY !!!