Innowacja dla przyszłych przedstawicieli handlowych

opublikowane: 16 lis 2017, 05:23 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 16 lis 2017, 05:29 ]

W poniedziałek 13 listopada br. odbyły się kolejne zajęcia w ramach prowadzonej w ZS nr 2 innowacji pedagogicznej pt. „Edukacja w zakresie rozwijania wiadomości i umiejętności przydatnych w zawodzie przedstawiciela handlowego”.

Zajęcia zorganizowała autorka innowacji p. Anna Herbut- Giżyńska współpracując z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną. Spotkanie w formie ciekawych warsztatów poświęconych komunikacji z klientem poprowadziła  trenerka umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego
p.dr Małgorzata Zabłocka. Uczniowie z klasy III TH biorący udział w zajęciach doskonalili tak istotne dzisiaj umiejętności komunikacji, w tym rozmowy z klientem.