Innowacja dla przedstawicieli handlowych- kolejne zajęcia…

opublikowane: 18 gru 2015, 05:18 przez Anna Herbut - Giżyńska
W ciągu minionych dwóch tygodni uczniowie klasy I kształcący się w zawodzie technik handlowiec, uczestniczyli w kolejnych zajęciach pozalekcyjnych  prowadzonych w ramach innowacji pedagogicznej dla przyszłych przedstawicieli handlowych. Tematy spotkań skupiły się wokół nowoczesnych technik rozpoznawania potrzeb klienta, słuchania i słyszenia oraz budowania relacji z klientem. Zajęcia prowadzone były przez  Annę Herbut- Giżyńską. Podstawowe formy i metody pracy to praca w grupach, ćwiczenia indywidualne i prezentacje połączone z wystąpieniem publicznym każdego z uczniów.

Idąc  za radą Tomasza Kammela ( patrz: Jak występować publicznie…) uczniowie wykonywali ćwiczenie mówienia z korkiem. Innym, docenionym przez uczniów ćwiczeniem był mindfulness, czyli trening uważności, który pozwolił uczniom dostrzec kluczowe czynniki sukcesu w zamykaniu sprzedaży.