Historia najbliższej okolicy

opublikowane: 7 kwi 2018, 10:15 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 7 kwi 2018, 10:32 ]
Dnia 6 kwietnia klasy IV TOR i IV TL/TH miały możliwość uczestniczenia w zajęciach terenowych w ramach projektu edukacyjnego: Powiatowy Program Opieki nad Zabytkami 2016-19., realizowanego przez Starostwo Powiatowew Chełmnie.
Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z tematyką dotyczącą wydarzeń z okresu II wojny światowej oraz zagadnieniami z zakresu wielokulturowości powiatu.
Maturzyści odwiedzili Klamry oraz Wielkie Łunawy - dwie niewielkie miejscowości, które niosą za sobą wiele śladów ważnych wydarzeń historyczny.
Zajęcia prowadziła Pani Anna Grzeszna - Kozikowska, zaś organizatorką była Pani Anna Olszewska.