Głosujemy na nasze PANIE :-)

opublikowane: 21 wrz 2021, 09:14 przez Agnieszka Grzymska
Pani Grażyna Blicharz została nominowana do konkursu Nauczyciel Roku 2021 Powiatu Chełmińskiego w kategorii najsympatyczniejszy nauczyciel!!!

Głosowanie trwa do 1 października 2021 r. Głosować można drogą elektroniczną za pomocą sondy zamieszczonej na stronie http://www.powiat-chelmno.pl/asp/pl_start.asp?typ=12.... W ciągu doby można oddać tylko jeden głos z danego numeru IP. Drugą opcją jest oddanie głosu za pomocą kuponów zamieszczonych w Czasie Chełmna. Wypełnione kupony należy wrzucać do skrzynki w siedzibie redakcji gazety Czas Chełmna przy ulicy Grudziądzkiej 25 w Chełmnie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 15:30. Będą liczone tylko głosy oddane na oryginalnych kuponach.

O tytuł Nauczyciela Roku 2021 Powiatu Chełmińskiego w kategorii nauczyciel szkoły ponadpodstawowej/placówki oświatowej powalczy Pani Aneta Cieślewicz. Tutaj zwycięzcę wyłoni komisja konkursowa.

GŁOSUJEMY i wspieramy w ten sposób nasze KOCHANE PANIE