Finał akcji "Dzielimy się dobrem"

opublikowane: 4 sty 2021, 01:35 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 4 sty 2021, 01:41 ]

19 grudnia, w godzinach 11:00 - 13:00 na chełmińskim Rynku odbył się finał akcji "Dzielimy się dobrem", zorganizowanej wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 4. Rozdawaliśmy kolejne setki maseczek z życzeniami, żele dezynfekcyjne oraz pierniczki.
Atrakcją był zmotoryzowany patrol Św. Mikołaja oraz koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów SP4 i Tomasza Jarmołkiewicza.

Dyrektorzy Zespołu Szkół nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 4 składają z serca płynące podziękowania, w imieniu mieszkańców naszego miasta, sponsorom za pomoc rzeczową i finansową w realizacji akcji #dzielimysiędobrem. Szczególne podziękowania kierujemy do panów Pawła Buławki i firmy "Medos", Piotra Paczkowskiego i firmy "Intro - Packman", Mariana Buławki, Edmunda Bobina, Piotra Madeja, Leszka Paczkowskigo i firmy "Miko", firmy "Montres", Browaru Chełmińskiego, restauracji Stary Spichrz oraz księdza Zbigniewa Wawrzyniaka, proboszcza chełmińskiej fary.
Podczas akcji rozdaliśmy około 8000 maseczek, 300 żeli antybakteryjnych, 500 opłatków i setki pierniczków.
Słowa podziękowania, za wkład w akcję dla pani Anny Szulc oraz pań Grażyny Blicharz, Kamili Groszewskiej, Magdaleny Torbińskiej, Jolanty Jaszczak, Anny Skowrońskiej (akcja dla medyków), Marty Spandowskiej i młodzieży, zwłaszcza wolontariuszy z klasy II TR/TE