Dzień Życzliwości

opublikowane: 27 lis 2014, 09:18 przez Agnieszka Grzymska
Dnia 21 listopada po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości. Wolontariusze z klasy I a TL oraz III TH przygotowali konkurs na najbardziej oryginalne życzenia oraz zaprosili uczniów na spotkanie z gościem - p. Joanną Lisewską. Uczniowie prześcigali się w pomysłach pozdrawiając siebie nawzajem, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wiersze, życzliwe hasła układali nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i dyrekcja szkoły. W tym samym dniu zbieraliśmy "groszaki" aktywnie angażując społeczność uczniowską do udziału w ogólnopolskiej akcji "Góra grosza". W czasie spotkania z panią Asią Lisewską uczniowie zapoznali się z trudem pracy w Hospicjum "Światło" w Toruniu. Pani Asia starała się "zarazić" nas pozytywną energią oraz opowiedziała o specyfice pracy w hospicjum i wolontariacie.