opublikowane: 27 wrz 2021, 08:59 przez Agnieszka Grzymska
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej ogłaszamy konkurs dla wszystkich klas naszej szkoły. Polega on na wykonaniu wesołej charakterystyki i portretu "na wesoło" swojego wychowawcy.
Wesoła charakterystyka: wskazówki
opis musi zajmować minimum jedną stronę kartki A5. W opisie można przedstawić wygląd, zachowanie, śmieszne powiedzonka, cechy charakteru. Można porównywać. Test napisany powinien być na komputerze. Nie może być podane nazwisko i imię wychowawcy, ani wprost podany przedmiot, którego uczy.
Spośród wszystkich prac wybranych zostanie dziesięć najciekawszych.
Portret "na wesoło": wskazówki
Portret wykonany musi być na kartce formatu A3, dowolną techniką. Prace oceniane będą pod względem estetyki wykonania i zgodności z prawdziwym wizerunkiem wychowawcy.
Prace prosimy składać do pani Grażyny Blicharz (sala nr 3) do 8 października do godziny 12:00.
Klasy, które przygotują trzy najciekawsze charakterystyki i trzy najlepsze portrety zostaną nagrodzone "niepytajkami".