Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 17 paź 2017, 02:15 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 17 paź 2017, 02:15 ]

13 października 2017r. na 4 godzinie lekcyjnej odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej, czy jak kto woli, z okazji Dnia Nauczyciela.

Klasa IV TL wspólnie z członkami SU oraz p.Kingą Wiśniewską przygotowała prezentację, w której podziękowali gronu pedagogicznemu za zasługi i trud włożony w nasze nauczanie, i za cierpliwość oraz wyrozumiałość. Interesujące filmiki zawarte w slajdach spodobały się uczniom, a nawet wywołały śmiech- np. 3 letni Rafałek recytujący inwokację Pana Tadeusza w Mam Talent.

Na zakończenie, dyrektor szkoły Jacek Kordowski dodał parę słów od siebie i wręczył podziękowania nauczycielom.