Dzień dziecka w ZS2

opublikowane: 3 cze 2018, 10:31 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 3 cze 2018, 10:33 ]

Wszyscy jesteśmy dziećmi, więc świętujemy i umilamy sobie ostatnie szkolne dni do wakacji.
W ramach DNIA DZIECKA w ZS2 odbył się konkurs karaoke. Klasy śpiewały utwory disco polo, więc bez wątpienia dostarczyło to każdemu z nas dużo uśmiechu. Według uczniowskiego jury (w składzie: Nicol Dębowska, Martyna Sadowczyk, Oliwia Forney, Kacper Lewandowski) na:
1 miejsce zasłużyły klasy II TI/TL oraz I TL
2 miejsce trafiło do IIIa TL,
3- do Ia TL/TE,
ale i tak żaden występ nie równał się temu, co zaprezentowali nauczyciele, śpiewając popularny hit Zenka- "Przez Twe oczy zielone".
Tańczyliśmy też m.in. belgijkę, a Fabian, Danka i Natalia nauczyli nas tańczyć zumbę.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzisiejsze wydarzenie, szczególnie klasie II TL, panu Lesławowi Giżyńskiemu, a także samorządowi szkolnemu. Mamy nadzieję, że podobało Wam się.