Dyktando z okazji Święta Edukacji Narodowej

opublikowane: 12 paź 2021, 11:44 przez Agnieszka Grzymska

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela portal www.dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Liczy się poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas (im szybciej, tym lepiej).

Aby dołączyć do Dyktanda na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub założyć konto użytkownika w serwisie Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” znajdujący się na poniższej stronie:

Dyktanda konkursowe pojawią się o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).