Drzwi Otwarte w ZS2

opublikowane: 25 kwi 2018, 11:42 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 26 kwi 2018, 11:13 ]

W dniu 25 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 2 w Chełmnie odbyły się uroczystości związane z DRZWIAMI OTWARTYMI. Punktualnie o godzinie 10.00 przywitaliśmy pierwszych gości, a wśród nich Burmistrza Miasta Chełmna,  przedstawicieli Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki, lokalnych pracodawców, wykładowców wraz ze studentami z Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego z Bydgoszczy, przedstawicieli służb mundurowych, dyrektorów szkół, nauczycieli, naszego gościa specjalnego p. Tomasza Jacykowa i oczywiście najważniejszych dla nas gimnazjalistów.

Dyrektor p. Jacek Kordowski uroczyście powitał w auli wszystkich przybyłych. Były przemówienia,  trochę historii i pierwsze nagrody dla tych, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi na pytania o szkole.

Atrakcji było co nie miara:

- przedmiotowe ESCAPE ROOM’Y,

- pokazy musztry,

- lekcja hiszpańskiego,

- kurs pierwszej pomocy,

- warsztaty z grafikiem,

-  stylizacje fryzur,

- pokazy kickboxingu,

- turniej piłki nożnej,

- metamorfozy według Tomasza Jacykowa,

- wiele innych.

Mimo nie najlepszej pogody, nastroje dopisywały wszystkim. Muzyka na żywo i pyszna grochówka dodawały nam energii. Były smaczne ciasta i ciepłe napoje. Zapach kwiatów unosił się w kawiarence, a balony na korytarzach podkreślały klimat tego wyjątkowego spotkania.