Atos szkoli maturzystów

opublikowane: 21 paź 2019, 12:38 przez Mariusz Szymański

Bydgoski oddział międzynarodowej firmy IT - Atos GDC Poland sp. z o. o. sp. k., mieszczący się przy ul. Kraszewskiego 1, już od kilku lat regularnie organizuje bezpłatne szkolenia dla mieszkańców naszego regionu. Weekendowe akademie prowadzone przez doświadczonych ekspertów – pracowników firmy, pozwalają podnosić komentencje tych, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności techniczne w dziedzinie IT.

Tym razem firma skierowała swoją ofertę do maturzystów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Akademia organizowana jest przez jeden z działów Atos - Big Data and Security, zajmującym się cyberbezpieczeństwem. Bezpłatne szkolenie dla licealistów to 6 weekendów intensywnej nauki, które zaplanowano z częstotliwością jednego zjazdu w miesiącu. Zajęcia będą się odbywały na terenie biura w Bydgoszczy przy ul. Kraszewskiego 1, od listopada do kwietnia 2020Wszystkie wykłady i warsztaty będą prowadzone przez najlepszych inżynierów, którzy na co dzień pracują w technologiach SecurityTo wyjątkowa okazja, aby nie tylko zdobyć wiedzę od praktyków, ale też porozmawiać o specyfice pracy w IT, możliwych ścieżkach rozwoju osobistego, czy też o współczesnych trendach w Security.

Akademia zakończy się testem sprawdzającym poziom przyswojenia wiedzy. Najzdolniejsi uczniowie będą mieli możliwość odbycia płatnego, wakacyjnego stażu w dziale Big Data and Security, który może zakończyć się ofertą pracy!

Do rekrutacji Atos zachęca wszystkich maturzystów, którzy interesują się IT i marzą o karierze w międzynarodowej firmie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 03.11.2019.  Aby zgłosić chęć udziału w Akademii wystarczy wejść na stronę www.jobs.atos.net i aplikować na ogłoszenie o numerze – 152138, Juniors Academy.

Aplikuj on-line https://career5.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=152138&company=Atos&username=

Aby dowiedzieć się co o Akademii mają do powiedzenia zwycięzcy I edycji należy wejść w linka i poczytać 😊