ADRIANA S.A. zaprasza do nauki w ZS2

opublikowane: 12 cze 2017, 02:00 przez Mariusz Szymański   [ zaktualizowane 12 cze 2017, 02:09 ]
Adriana

Drogie Gimnazjalistki, Drodzy Gimnazjaliści!

Firma ADRIANA S.A. wspólnie z Zespołem Szkół nr 2 w Chełmnie zachęca Was do podjęcia nauki roku szkolnym 2017/2018 w Branżowej Szkole I stopnia. ADRIANA S.A. przyjmie uczniów na praktyczną naukę zawodu w zawodach:
- tapicer
- stolarz
- krawcowa

ADRIANA S.A. to producent mebli tapicerowanych o wysokiej funkcjonalności i jakości, osiąganej dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, zamiłowaniu do detali oraz pracy doświadczonych pracowników.

Firma oferuje JAKO JEDYNA W POWIECIE CHEŁMIŃSKIM:
- naukę zawodu pod kierunkiem wyspecjalizowanej kadry;
- możliwość stałego zatrudnienia po ukończeniu szkoły;
- wynagrodzenie miesięczne w wysokości 300,00 zł. (dwukrotnie wyższe od standardowego);
- inne świadczenia (dodatkowe premie, paczki, bony świąteczne);
- jednorazowe stypendium na koniec roku szkolnego za najlepsze wyniki w nauce;
- refundację biletów miesięcznych za dojazd do pracy w trakcie trwania nauki;
- sfinansowanie pobytu w internacie podczas trwania zajęć teoretycznych realizowanych przez Okręgowy Ośrodek Dokształcania Zawodowego w Bydgoszczy.

Informacji udziela
Dział Kadr